Hakkımızda

Çelikhan Makineleri profesyonel bir hizmet verir.güvenilir bir hizmet verir.

Çelikhan, kurulduğu günden bu yana kaliteli ürünler ve verdiği güven ile birlikte mutlu ve memnun müşteriler ile yoluna devam ediyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çelikhan olarak ürünlerimizin ancak müşterilere ulaşıp onlar tarafından kullanıldıktan sonra olumlu dönüş aldığımızda iyi ve kaliteli ürünler satan bir firma olduğumuzu tekrar anlıyoruz.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Çelikhan makinaları 1992’den beri müşterilerine son derece kaliteli ürünler sunarak %98 olumlu dönüşler alıyor ve çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

İLGİ/VERİM

Dilediğiniz zaman bizleri arayabilir, müşteri temsilcimizden dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz. Her zaman siz müşterilerimizin yanında olup aklınızdaki sorulara yanıt vermeye hazırız.
0
+
Memnun Müşteri
0
Yıldır Kesintisiz Hizmet
%
0
Kaliteli Ürün
%
0
Uygun Fiyat

Biz Kimiz?

1992 yılında Denim üretimi olarak kurulan GÖK TEKSTİL firmamız zamanla sektörde ihtiyaç duyulan tekstil aksesuarları,düğme makineleri,tekstil yıkama makineleri,tekstil kurutma makineleri, tekstil ozon makineleri vb. makineleri ÇELİKHAN YIKAMA MAKİNELERİ bünyesinde üretimini yaparak ve geliştirmektedir.

Fas Casablanca’da (ZORLU S.A.R.L. ) düğme fabrikası İstanbul’da ÇELİKHAN YIKAMA MAKİNELERİ makine imalatıyla,arge çalışmalarıyla tekstil sektörünün gelişen ve değişen dünya üzerine yenilikçi ve sürdürülebilir üretime katkı sağlayacak makineler üreterek dünyanın tekstile yön veren ülkelerine makine ihracatı yapan Türkiye’ye katma değer ve marka kazandıran firmalar arasında yerini almaktadır.

Sohbete Bağlan
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?